Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Niestety w związku z pandemią koronawirusa nie mogą odbywać się nasze spotkania w salce parafialnej przy kościele, ale nie znaczy to, że nie odbywają się wcale.

W ostatnie piątki miesiąca zarówno w marcu, jak i w kwietniu odbyły się spotkania online. Pierwsze z nich było organizowane na szybko i spotkali się stali bywalcy, natomiast w spotkaniu kwietniowym mogły uczestniczyć także osoby nowe, informując nas o chęci uczestnictwa przez zakładkę KONTAKT   tutaj na tej stronie.

W spotkaniu kwietniowym online udział wzięli: Anna, Anna, Marzena, Marzena, Dorota, Karolina, Kasia, Grzegorz, Gosia oraz ks. Paweł.

Czytaliśmy Ewangelię z dnia  (J 6,1-15) z podziałem na role i rozmawialiśmy na temat: Jak ta scena, to wydarzenie ma się do mojej codzienności, do mojego życia, małżeństwa?

Na końcu rozmawialiśmy o swoich problemach.

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika