Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Przepraszam za zaległości, ale ze względu na stan zdrowia nie mogłam być obecna na kilku ostatnich spotkaniach, które odbywają się systematycznie, mimo iż czasem nie ma o tym wzmianki. Postaram się teraz umieszczać informacje na bieżąco.

Na spotkaniu sierpniowym było bardzo dużo osób: Marzena, Bożena, Kaziu i Maryla, Kasia, Karina, Marzena 2, Irena, Iza, Danusia, Danuta, Dorota, Krzysztof i Ewa, Kinga, Małgosia, Ania, Jasiu, Gosia, Grzegorz, Agnieszka, Rafał, ks. Paweł, nowy opiekun Ogniska ks. Dawid, prawnik oraz pani mediator.

Pani mediator opowiadała co jest ważne w mediacjach, gdzie można znaleźć listy mediatorów ( na stronach sądów), na co zwrócić uwagę przy wyborze mediatora. Można było skorzystać z indywidualnych porad prawnika oraz spraw dotyczących mediacji.

W drugiej części spotkania  – warsztatowej – wyszukiwaliśmy w Piśmie Świętym cytatów dotyczących małżeństwa.

 

 

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika