Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

W ostatni piątek marca na spotkaniu Ogniska Sychar  przeczytaliśmy list Teresy „Moje Westerplatte”, w którym dzieli się swoim  świadectwem wierności (http://sychar.org/2019/03/19/moje-westerplatte/) .

Marzena opowiedziała o tym,  iż otrzymała list  z Wiednia z informacją iż tam również działa wspólnota podobna do naszej i chce nawiązać z nami kontakt.

Rozmawiano także o nabożeństwie, na które ks. Biskup Opolski zaprasza wszystkich małżonków w kryzysie , separacji, po rozwodzie w dniu 7.04 o godz. 14.00 do katedry w Opolu.

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika