Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

W spotkaniu w ostatni piątek lutego udział wzięli: Paweł, Eryka, Ania, Marzena, Kaziu i Maryla , Gosia, Karina, Iza, Aga, Kinga, Tomek, Dorota. Niestety tym razem nie było z nami żadnego księdza. Spotkanie miało raczej luźny charakter. Ania po przeczytaniu charyzmatu, podzieliła się z nami świadectwem z całego dnia. Gosia z Marzenką poinformowały nas, że w nocy wyjeżdżają do Torunia na konferencję „Pojednanie w małżeństwie i rodzinie”. Agnieszka z Anią i Bożeną opowiedziały wrażenia z rekolekcji z S. Wilk „Kobieta – królewski projekt”

Prosimy czytających o modlitwę o zdrowie dla ks. Marcina oraz Ewy z Wrocławia, a także o nowego opiekuna duchowego naszego Ogniska.

W niedzielę palmową będziemy obchodzić 10 lecie istnienia naszego Ogniska. Z tej okazji o godz. 18.00 odbędzie się uroczysta msza święta z udziałem biskupa oraz gości z ognisk w Kluczborku, Kędzierzynie Koźlu i Żorach. Tej tematyce poświęciliśmy pozostałą część spotkania.

 

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika