Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

W grudniu spotkaliśmy się dwukrotnie.

Najpierw 21.12 na spotkaniu przedwigilijnym podzieliliśmy się opłatkiem, porozmawialiśmy przy pierniczkach, ciastach i kawie. W spotkaniu uczestniczyli: Iza Gosia, Bożena, Ania, Bolek, Kasia, Kinga, Agnieszka, Dorota, Agnieszka (2), Kaziu, ks. Paweł, ks. Marcin, Tomek, Magda. Spotkanie rozpoczęło się udziałem we mszy  świętej roratniej.

31 grudnia natomiast na „naszej salce” zorganizowaliśmy spotkanie sylwestrowe i witaliśmy Nowy Rok. Było pyszne jedzenie, polonez, belgijka.  Ania przygotowała sprzęt – laptop, światełka, dzięki czemu panowała niepowtarzalna atmosfera. Było kilkanaście osób. Ja niestety  nie mogłam w tym spotkaniu uczestniczyć, bo leżałam chora.

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika