Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na spotkanie w ostatni piątek sierpnia przybyli:

Ania, Agnieszka, Marzena, Kinga, Maryla i Kaziu, Bożena, Kasia, Magda, Iza, Sylwia, Rafał, Danusia, Dorota, ks. Pawel oraz ks. Marcin

Spotkania w czasie wakacji miały luźny charakter. W lipcu żegnaliśmy ks. Krzysztofa, a w sierpniu powitaliśymy ks. Marcina. Ze względu na zmianę opiekuna duchowego, wiekszość czasu poświęciliśmy na przedstawienie siebie i Wspólnoty.

W najbliższych dniach rozpoczną się zapisy na Rekolekcje Ogólnopolskie na Górze Św. Anny (26.10.- 28.10), które prowadził będzie ks. Marek Dziewiecki. Więcej informacji oraz zapisy (po ukazaniu się formularza) na stronie głównej Wspólnoty  https://www.kryzys.org/viewtopic.php?f=74&t=1412&start=15 

Od piątku 7 września od 1900 do soboty 8 września do godz. 18.00 w kościele parafialnym Św. Jacka można uczestniczyć w nieustającej modlitwie przed Najśw. Sakramentem –  Jerycho modlitewne, Wspólnota Sychar będzie czuwać od. godz. 23.00 do 1.00.

Marzenka poinformowała, że na 10-lecie istnienia Ogniska Opolskiego rezygnuje z funkcji lidera i zaproponowała by zastąpiła ją Bożena (Zenia) lub Dorota (ja), a ostatecznie po krótkiej dyskusji objąć tę funkcję zgodziła się Ania.

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika