Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na spotkanie w ostatni piątek września przybyli: Hania, Zenia, Jacek, Gosia, Agata, Maryla i Kazik, Marzena, Danka, Dorota, ks. Krzysztof oraz ks. Paweł.

Na wstępie  przedyskutowaliśmy  sprawy związane z rekolekcjami. Ze względu na ogromne zainteresowanie, zapisy zakończyły się w ciągu 1-2 dni. Z naszego Ogniska dostały się tylko 3 osoby. Niestety, od tego roku nie ma możliwości dojeżdżania na konferencje, gdyż sale konferencyjne zostały wykorzystane do maksimum (150 osób), a nie może zabraknąć miejsca dla tych, którzy zdążyli sie zapisać. Dlatego też kolejne spotkanie Ogniska odbędzie się planowo w ostatni piątek października.

W II części spotkania wysłuchaliśmy i dyskutowaliśmy na temat artykułu „Duszpasterstwo małżeństw w kryzysie” ks. M. Dziewieckiego.

 

 

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika