Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Niestety nie mogłam uczestniczyć w spotkaniach w czerwcu i lipcu, wiem tylko, że odbywały się jak zwykle w ostatnie piątki miesiąca.

W spotkaniu sierpniowym udział wzięli: Zenia, Marzena, Kinga, Danusia, Dorota, Gosia, Agnieszka, Krystyna, Lucjan, Agnieszka2, Tomek, Magda, ks. Paweł, ks. Krzysztof.

Ze względu na to, iż w tym czasie wszyscy przeżywaliśmy zaginięcie ks. Krzysztofa Grzywocza, spotkanie poświęciliśmy wspomnieniom o nim. Wysłuchaliśmy fragmentu jego konferencji wygłoszonej w czasie rekolekcji na G, Św. Anny w 2014 r. Całość konferencji jest dostępna tutaj>>    i   tutaj >>

 

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika