Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na spotkanie w ostatni piątek września przybyli: Basia, Danusia, Marzena, Marcin, Janek, Ania, Agnieszka, Jarek, Zenia, Zbyszek, Kazio i Maryla, Bożena, Ola, Dorota, ks. Paweł.

Na początku Marzena przypomniała o zbliżających się rekolekcjach na G. Św. Anny i zachęcała  do wzięcia udziału również w innych wydarzeniach.

Tematem przewodnim spotkania było dostrzeganie dobra, dobrych stron  w sobie i swoim mężu czy żonie. Był to temat bardzo trudny, gdyż część z nas miała problem z mówieniem głośno o swoich mocnych stronach. Niektórzy natomiast, szczególnie  świeżo poranieni nie potrafili na dany moment nic dobrego powiedzieć o swoim małżonku. Jednak większość sprostała temu zadaniu.

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika