Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

W spotkaniu udział wzięli: Danusia, Gosia, Janek, Janek, Andrzej, Marcin, Halina, Ala, Dorota, Marzena, Gosia, ks. Paweł.

Najpierw Marzena poinformowała zebranych o najbliższych wydarzeniach: Wakacje z Sycharem, rekolekcje ignacjańskie, wyjazd do Medjugorie.

Najważniejszym punktem spotkania było odczytanie i dyskusja nad artykułem „Wierna miłość” (Miłujcie się 2/16). Podczas dyskusji padło pytanie o   nową posynodalną adhortację papieża Franciszka. Postanowiliśmy zgłębić ten temat i omówić na następnym spotkaniu. W związku z tym trzeba ją przeczytać całą, by solidnie przygotować się do dyskusji.

 

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika