Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Ze względu na to, iż ostatni piątek miesiąca marca przypadał w Wielki Piątek, spotkanie marcowe zostało przesunięte na 1 kwietnia.

W spotkaniu udział wzięli:Sławka, Danusia, Basia, Halina, Bolek, Marzena, Kinga, Marcin, Bogusia, Dorota, ks. Andrzej, Gosia.

Najpierw uczestnicy krótko opowiedzieli jak przeżyli Triduum Paschalne.

Później mieli możliwość poznania jak bogate jest forum Sychar i co można znaleźć na poszczególnych stronach: http://www.kryzys.org/ , http://sychar.org/ , opole-jacka.sychar.org.

Następnie Basia zachęcała do przeczytania książki – Garry Thomas „Święte małżeństwo” i przeczytała artykuł „Sakrament małżeństwa” (broszurka dla LiM Nysa 2016).

Wszystko to odbywało się  w miłej atmosferze przy pysznym pasztecie z soczewicy upieczonym przez Halinę.

 

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika