Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

W spotkaniu udział wzięli: Jarek, Danusia, Marcin, Zenia, Kinga, Marzena, Jola, Basia, Agata, Aniela, Dorota, ks. Paweł, ks. Andrzej, Gosia.

Dyskutowaliśmy na temat artykułu ks. St. Gancarka „Kochać miłością Chrystusa” , który przeczytała Agata („Miłujcie się” 1/2016). Wiele emocji wzbudziła próba odpowiedzi na pytanie: Czy jest możliwa miłość bezwarunkowa? Był to dla nas bardzo trudny temat. Nie potrafiliśmy dojść do konsensusu, gdyż wielu z nas jest zdradzanych i tu pojawiał się problem czy okazywać miłość czy stawiać granice.

Basia poleciła książkę „Święte małżeństwo”.

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika