Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

W spotkaniu 30.10.2015 r. udział wzięli: Marzena,Krysia, Gosia, Maryla i Kazik, Artur i Kasia, Agata, Miecia, Jola, Andrzej, Bolek, Bartek i Agnieszka, Marcin, Zenia, Wojtek, Dorota, Małgosia, Danusia, Danuta, ks. Paweł, ks. Andrzej, Bożena, Ala.

W czasie spotkania dzieliliśmy się wrażeniami z rekolekcji. Później przeczytaliśmy wywiad  Aleksandry Matuszczyk-Kotulskiej współpracowniczki „Gościa Niedzielnego” z Andrzejem Szczepaniakiem „Wierność to nie jest heroizm”  http://gosc.pl/doc/2775195.Wiernosc-to-nie-jest-heroizm.

Na zakończenie Bolek opowiedział o pisaniu ikon i podzielił się swoją twórczością.

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika