Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

W spotkaniu uczestniczyli: Gosia, Ania, Danusia, Małgosia, Kinga, Basia, Dorota, Aniela, Ola, Agnieszka, Bartek, Marta, Jola, Danuta, Kazimierz i Maryla, Zenia, Agata, Marzena, Marta i Denis, ks. Paweł oraz ks. Andrzej.

To spotkanie miało nietypowy charakter – świętowaliśmy 10-tą rocznicę święceń kapłańskich księdza Pawła oraz  5-tą  księdza Andrzeja. Marzenka przedstawiła nowym osobom Wspólnotę Trudnych Małżeństw Sychar, dzieliliśmy się wrażeniami z rekolekcji w Nysie oraz rozpoczęliśmy dyskusję na temat przyczyn kryzysu małżeństwa. Wypracowane materiały zostaną umieszczone na stronie Opolskiego Ogniska Sychar.

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika