Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

W spotkaniu marcowym wzięli udział: Renata i Mirek, Danusia, Agnieszka, Krysia, Marta, Krystyna, Marzena, Zenia, Dorota, Basia, Agata, Bolek, Gosia, Krzysiek, ks.Adam. Spotkanie prowadziła Zenia. Kontynuowaliśmy temat  przysięgi małżeńskiej i jej konsekwencji   – …Biorę …Ciebie… za męża,za żonę…  w oparciu o konferencje ks M. Dziewieckiego.

Zenia podzieliła się także z nami refleksjami na temat wysłuchanej konferencji O. Szustaka „Pieśń nad pieśniami”.

Omówiliśmy także różne formy działalności Sycharu – rekolekcje, wakacje, spotkania. Nasze Ognisko organizuje rekolekcje w Nysie w dniach 22-24 maja 2015, prowadzący ks. Paweł Dubowik, a gościem w sobotę będzie prof K. Wojaczek – autor książki „Profilaktyka kryzysu małżeństwa”.

 

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika