Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na spotkaniu w dniu 28 listopada 2014 r. byli: Sławek, Sławka, Urszula, Halina, Alina, Danusia, Danuta, Bolek, Dorota, Ola, Gosia, Kinga, Marzena, Aniela, Krzysiek, Jola, Agnieszka, Marta, Mirka i Andrzej, ks. Paweł oraz ks. Andrzej.

Oglądaliśmy nagrania – świadectwo Ani i Andrzeja, którzy wrócili do siebie będąc 13 lat w niesakramentalnych związkach „Miłość – Rozstanie -Miłość na nowo”- link   oraz wysłuchaliśmy czym jest przysięga małżeńska dla perkusisty zespołu Skaldowie – J. Budziaszka  – link .

Później każdy krótko się przedstawił i powiedział jaka jest jego sytuacja.  Na zakończenie Marzenka podała ogłoszenia, których tym razem było sporo:

  • 12-14.12 2014 w kościele seminaryjnym w Opolu – Remont Małżeński  „Kiedy droga jest celem” – więcej informacji – tutaj  .
  • Wyjazd formacyjny – W Nowy Rok z Sycharem – więcej informacji tutaj i plan  .
  • Kolejne i ostatnie spotkanie Ogniska Opolskiego odbędzie się 19.12.2014 – będzie to Spotkanie przedwigilijne.
  • Zapraszamy na zajęcia taneczne (tańce integracyjne – trochę ruchu z muzyką dla ciała 🙂 . Najbliższe zajęcia w sobotę po spotkaniu Grupy Wsparcia.
  • Jest propozycja zorganizowania kursu językowego (np. angielski, niemiecki, włoski)  – Co Wy na to ?
GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika