Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na spotkaniu w ostatnim dniu października byli: Zenia, Dorota, Basia, Danusia, Halina, Krysia, Agata, Arek, Marta, Agnieszka, Gosia, Jola, Andrzej, Wojtek, Marzena, Krzysiek, ks. Andrzej oraz ks. Paweł.

Spotkanie prowadziła Zenia. W oparciu o książkę J. Graya „Marsjanie i Wenusjanki –  Zawsze razem” mówiła o różnicach między mężczyznami a kobietami w postrzeganiu świata, potrzebach oraz problemach wynikających ze zmiany stylu rodziny.

Na zakończenie krótko wróciliśmy do rekolekcji na G. Św. Anny , dzieliliśmy się tym co nam utkwiło w pamięci z konferencji ks. Grzywocza.

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika