Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na spotkaniu w ostatni piątek września przybyli: Marta, Agnieszka, Krystyna, Wojtek, Krzysiek, Krysia, Jola, Kazik i Maryla, Mirka i Andrzej, Miecia, Aniela, Agata, Halina, Gosia, Marzena, Danusia, Ula, Basia, Dorota, ks. Adam oraz ks. Paweł.

Spotkanie prowadziła Krystyna, a tematem było „Poczucie własnej wartości”. Krystyna przygotowała test, dzięki któremu mogliśmy ocenić  poczucie własnej wartości. Poznaliśmy  czym objawia się niskie poczucie własnej wartości oraz sposoby jej podnoszenia. Podała nam także literaturę :

ks. Pawlukiewicz  „O poczuciu własnej wartości” ,

http://www.solaris-rozwojosobisty.pl/8-krokow-ku-poczuciu-wlasnej-wartosci/.

 

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika