Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na spotkanie w ostatni piątek czerwca, w uroczystość  Najświętszego Serca Pana Jezusa,  przybyli: Aniela, Jola, Miecia, Krysia, Beata, Maryla i Kazik, Krzysiek, Bolek, Gosia, Agata, Marzena, Sławka, Ula, Dorota oraz ks. Paweł.

Rozważaliśmy tekst homilii Ojca Św , wygłoszonej w Domu Św. Marty  „Bóg potrzebuje pokory człowieka” .  Przeczytaliśmy  tekst, który jest fragmentem wywiadu ks. Pawła do Rzeczpospolitej „Jak coś się psuje, nie naprawiamy tego”.  Rozmawialiśmy także na temat zmiany miejsca naszych rekolekcji , gdyż ks. Paweł został  mianowany kapelanem Diecezjalnego Domu Formacyjnego w Nysie.  Nam sycharom i sycharkom trochę żal pięknych widoków Głębinowa 🙂 .

 

 

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika