Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

25 kwietnia 2014 r. przypadła 5. rocznica istnienia Opolskiego Ogniska WTM Sychar. Na spotkanie przybyło wiele osób, zarówno takich, które pamiętają początki tworzenia się ogniska, jak i takie, któe znalazły się tu po raz pierwszy  : Marzena, Agnieszka, Bożena, Zenia, Gosia, Danusia, Kinga, Basia, Aniela, Agata, Krysia, Ewa, Agata,Halina, Bolek, Danusia, Dorota, Ania, Grzegorz, Kamil, Mirka i Andrzej, Beata, Dorota, Jola z Ewą.

Przy kawie i ciasteczkach wspominaliśmy początki, osoby, które do nas trafiały, słuchaliśmy świadectw koleżanek i kolegów. Ważne świadectwo dała Ewa, której małżeństwo przeżywa rozkwit, po dotkliwym kryzysie oraz Marzenka, bo z mężem próbują ratować swoje z sytuacji, która jeszcze niedawno wydawała się beznadziejną.

Tym razem nie było ograniczenia czasu 🙂 i do późnych godzin oglądaliśmy relację z rekolekcji wielkopostnych w kościele św. Barbary w Krakowie – Ulubiona melodia diabła, które prowadził o. Wojciech Jędrzejewski OP (Można je obejrzeć : https://www.youtube.com/watch?v=jR9oDAtxVKA).

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika