Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Opolskie Ognisko Sychar zorganizowało w dniach 19-21 lipca weekendowy wypoczynek w Głębinowie k. Nysy. Część osób przyjechała już wcześniej – nawet na początku tygodnia :-), ale to w piątek  po mszy świętej zorganizowaliśmy sobie oficjalny „wieczorek  zapoznawczy”. Było dużo osób nowych – niektórzy szukali już kontaktu z WTM, byli też nasi znajomi z pracy, członkowie bliższej lub dalszej rodziny …. Większość osób nastawiła się na  wypoczynek aktywny. W sobotę  duża grupa osób przejechała na rowerach  ok 40, a niektórzy nawet ponad 50 km. Inni zwiedzali okolicę  spacerując wolno lub z dwoma kijami 😉 (nordic walking). Wieczorem jeszcze mieli siłę na tańce :-D. Niedzielne popołudnie część osób spędziła na plaży, inni zwiedzając Złoty Stok, Paczków …..

Głębinów to wspaniałe miejsce  na oderwanie się od codzienności. Ja na pewno będę tam wpadać częściej i polecam je  swoim znajomym.

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika