Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

26 kwietnia obchodziliśmy 4 rocznicę powstania naszego ogniska. Przy kawie i herbatce wspominaliśmy różne wydarzenia.  Był oczywiście tort urodzinowy oraz babeczki z liczbą świeczek odpowiadających liczbie lat od kiedy jesteśmy w Sycharze, upieczone przez Hanię, lody, owoce….. Każdy z nas opowiadał w jaki sposób trafił do Sycharu, oglądaliśmy zdjęcia, wspominaliśmy osoby, które były z nami związane.

W spotkaniu uczestniczyli: ks. Paweł, Halina, Agata, Sławka, Urszula, Basia, Dorota, Beata, Aniela, Bolek, Ania, Kinga, Gosia, Marzena, Bożena, Danka, Mirka z Andrzejem, Wojtek .

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika