Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na ostatnie spotkanie w 2011 roku przybyło 12 osób, w tym kilka nowych: Beata, Sławka, Olek, Małgosia, Krzysiek, Marzena, Ania, Aniela, Zuzia, EL, Dorota oraz ks. Paweł. Nowoprzybyłe osoby przedstawiły krótko swoje problemy, oczekiwania i w zasadzie poruszyły niechcący temat, który był przewidziany do dyskusji – „O powstawaniu”. Po oficjalnym zakończeniu spotkania do późnych godzin nocnych przygotowaliśmy salę balową i rozmawialiśmy o swoich sprawach.
Dodam jeszcze, że następnego dnia żegnaliśmy Stary Rok i witaliśmy Nowy, bawiąc się świetnie wraz z Rodzinami w Opolu. Mimo różnych trudności i ataków wirusów, psikusów…. większość choć trochę spóźniona, jednak dotarła i poloneza ( nie tylko:-) ) zdążyła zatańczyć.

2 Responses to Grudzień 2011

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika