Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na spotkanie 26 listopada przybyło mało osób- niestety nie wiem kto, bo mnie również nie było- być może dlatego, że pogoda nie dopisała albo dlatego, że termin wypadł tuż przed rozpoczęciem Adwentu. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, przedstawiano sylwetki świętych, którzy są nam bliscy. Rozmawiano także na temat organizacji Sylwestra. Organizujemy go, podobnie jak w ubiegłych latach, razem ze wspólnotą Rodziny w Opolu. Na liście jest już sporo osób ( ok. 30), które prosimy o potwierdzenie przybycia. Musimy jeszcze ustalić , co kto przygotuje, a w następny piątek po spotkaniu przygotować salę balową 🙂

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika