Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Jak wcześniej zapowiadałam, tym razem nie odbyło się nasze comiesięczne spotkanie w salce w Opolu ze względu na przypadające w tym czasie rekolekcje na naszej Opolskiej Ziemi na Górze Św. Anny. W piątek dotarły do nas 1o4 osoby (licząc dzieci i 6 księży, w tym jednego ojca charyzmatyka), a w sobotę dojechało jeszcze kilka osób z Opolszczyzny i Dolnego Śląska wraz z księdzem z Wrocławia, by uczestniczyć choć w ich części. Osoby, które w ostatniej chwili z różnych powodów zrezygnowały niech żałują min. rozmowy przy herbatce z Ks. biskupem A. Czają, która trwała aż do wpół do pierwszej w nocy, wspaniałych przeżyć w czasie mszy św i konferencji od momentów zabawnych i śmiesznych, poprzez poważne i radosne aż do wzruszających i wyciskających łzy, a także długich rozmów w holu i udostępnionych nam salkach. Oczywiście pamiętaliśmy także o nieobecnych Sycharkach, zmarłych, jak i o tych, którzy kiedyś mieli kontakt ze WTM zarówno w modlitwach, jak i rozmowach….

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika