Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na spotkanie przybyło 19 osób: Kasia, EL, Aniela, Basia, Zuzia, Ania (Hanusia), Gosia, Mirka i Andrzej, Danuta, Agata, Czesława, Adam, Wojtek, Ewa, Kinga, Bolek, Dorota, ks. Paweł. Tym razem miało ono trochę inny charakter niż zwykle. Mirka zachęciła wszystkich, by zacząć „uczyć się siebie”, przemyśleć, czy nie angażujemy sie w jedną tylko rolę, zaniedbując inne… zastanowić się czy dbamy o siebie we wszystkich aspektach : o duszę, ciało, pasje…. rodzinę, pracę zawodową, zaangażowanie społeczne…. Mamy zadanie domowe 😉 zrobić porządki jesienne w swojej duszy, ciele, umyśle, a potem dopiero w małżeństwie…. No i drugie zadanie domowe : przygotować życiorys świętego/świętej, z którym/którą się identyfikujemy. Mamy trochę czasu, bo następne spotkanie dopiero za dwa miesiące 🙂

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika