Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

W dzisiejszym spotkaniu udział wzięło 21 osób: Halina, Andrzej, Aleksander i Danuta, Maria, Ewa, Elżbieta z Magdą ( Wrocław), Kinga, Małgosia, Ewa K., Sławek, Marek ( Legnica), Krzysiek, Zuzia, Aniela, Jurek (Bonn), Marzena, Wojtek, Dorota, ks. Paweł. Aniela przygotowała prelekcję w oparciu o lekturę ” Uleczyć zranione uczucie”- Jak przezwyciężyć trudności życiowe, której autorem jest werbista i psychoterapeuta – Martin H. Padovani. Natomiast na zakończenie Jurek zrelacjonował spotkanie przedstawicieli WTM SYCHAR z biskupem Andrzejem Czają, które odbyło się 23.08, a dotyczyło współpracy kościoła i naszej wspólnoty. Ks. Paweł Dubowik został oficjalnie mianowany diecezjalnym opiekunem WTM, a ks. Biskup chyba był także zadowolony, bo nazwał naszą Wspólnotę „pięknym prezentem od Pana Boga dla dzisiejszego Kościoła” i potwierdził swoją obecność podczas naszych jesiennych rekolekcji na Górze św. Anny.

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika