Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Andrzej Glinka. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP
Dnia 5 marca 2011 r (SOBOTA) w salkach przy kościele Św. Jacka w Opolu odbędą się 2 spotkania dotyczące naturalnego planowania rodziny:
* Rano planowane jest spotkanie dla samych dziewcząt (prawdopodobnie w dwóch grupach):
I ok. 9.00 dla klas 4-6 szkoły podstaowej
II ok. 10.30 dla gimnazjalistek i starszych.
* Być może będzie też spotkanie wyłącznie dla mam (w zasadzie dojrzewających dziewczynek, ale zaproszone są wszystkie zainteresowane mamy) jako kontynuacja tego co powyżej,
Dokładne godziny po ustaleniu z prelegentką.
* Po południu natomiast z ks. profesorem Piotrem Morcińcem (dla małżonków, rodziców i w ogóle dorosłych) na tematy – seksualność kobiety i mężczyzny, etyczne i chrześcijańskie spojrzenie na zagadnienia antykoncepcji, i to co ewentualnie Was interesuje – prosimy o propozcje tematów do połowy lutego br.
Spotkania organizuje Wspólnota Rodziny w Opolu
GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika