Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Andrzej Glinka. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

W tym miesiącu wiele się wydarzyło. Wspólnie ze wspólnotą Rodziny w Opolu powitaliśmy Nowy Rok. Były zarówno pary małżeńskie, dzieci, a także „single z obrączką”. Gosia zastąpiła wodzireja i poprowadziła poloneza.
Nowością wprowadzoną w tym roku są spotkania grup wsparcia w pierwsze soboty miesiąca. Pierwsze takie spotkanie odbyło się 8 stycznia i było na nim 9 osób.
W ostatni piątek miesiąca jak zwykle odbyło się spotkanie wspólnoty poprzedzone adoracją i mszą św. Tym razem frekwencja była ogromna – aż 24 osoby: Maria, Halina, Katarzyna, Irena, Ania, Maria, Lidia, Krystyna, Ela, Aniela, Marzena, Mirka, Zuzia, Ewa, Bolek, Lila, Irena, Basia, Agata, Agata, Marysia, Małgosia, Dorota i ks. Paweł. Prelekcję na temat „Uzależnienie emocjonalne” przygotowała Mirka w oparciu o doświadczenia ks. Kudlaka w terapii osób uzależnionych oraz książki Pia Mellody „Toksyczne związki”, „Toksyczna miłość” oraz Patricia Evans „Toksyczne słowa”.

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika