Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na spotkanie 25 stycznia 2013 r. przybyło 21 osób: Danuta, Zenia, Robert, Wacław i Alina, Bolek, Margarita i Wojtek, Gosia, Urszula, Halina, EL, Danusia, Beata, Aniela, Kasia, Krysia, Ania, Marzena, Dorota, ks. Paweł oraz na chwilę wpadł ks. Adam. Aniela bardzo pięknie przedstawiła temat powołań – do życia, zawodu, stanu…, a przede wszystkim do świętości. Żałuję, że nie zabrałam swoich córek, które stoją przed wyborami życiowymi. W najbliższym czasie planujemy nieformalne spotkanie w kawiarence w filharmonii opolskiej 🙂

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika