Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na ostatnim spotkaniu w 2012 roku byli obecni: ks. Paweł, Marzenka, Bożena1, Bożena2, Kinga, Bolek, Krzysztof, Ewa, Małgosia, Urszula, Halina, Beata, Ania oraz nowe osoby: Ania, Danuta, Gosia, a także Wacław i Alina.
Ksiądz Paweł i Marzenka opowiedzieli krótko o wspólnocie, później każdy w kilku zdaniach przedstawił swoją sytuację. Na zakończenie omówiono sprawy związane z organizacją Sylwestra.

Nadmienię, że pożegnanie Starego Roku i powitanie Nowego odbyło się tradycyjnie ze wspólnotą Rodziny w Opolu i było jak zwykle wspaniale…. polonez, tańce belgijskie i duńskie, rytmy latynoskie, które wyzwoliły pokłady głęboko skrywanych emocji i energii niejednego tancerza… 🙂

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika