Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na spotkaniu było tym razem niewiele osób: Marzena, Aniela, Beata, Hania, Danusia, Bożena, Bolek, Halinka, Piotrek (pierwszy raz), Bożenka – Zenia i ks Adam.

Na początku omówiono trochę rekolekcje, każdy coś o sobie powiedział, a potem ks Adam zaprezentował  zdjęcia z Ziemi Świetej i trochę o niej poopowiadał. Aniela też trochę ją powspominała, bo była tam kiedyś z mężem.

Hania jak zwykle upiekła pyszne ciasto.

Tyle mi przekazała Bożenka, bo niestety tym razem nie mogłam pojechać, ze wzgledu na szkolenie, ale za tydzień rekolekcje… 🙂 (pewnie dlatego taka niska frekwencja).

 

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika