Ognisko Sycharowskie w Opolu – Parafia św. Jacka, ul. Tysiąclecia 11

Parafia
Spotkania w Parafii św. Jacka w Opolu, ul. Tysiąclecia 11 - w ostatni piątek miesiąca. Rozpoczynamy o 17:30 adoracją Najświętszego Sakramentu. O 18:30 odprawiana jest Msza Św. w intencji ratowania małżeństw, a po Mszy spotykamy się w salce za kościołem.
W pierwsze soboty miesiąca odbywają się spotkania Grupy Wsparcia.
Opiekunami duchowymi Ogniska są ks. Paweł Dubowik i ks. Dawid Kontny. W każdy czwartek możliwość rozmowy indywidualnej z ks. Pawłem Dubowikiem po uprzednim umówieniu się telefonicznie pod nr 503 373 271 lub pdubowik@wp.pl .
Parafia św. Jacka‎ >>>
Stowarzyszenie OPP

Na spotkanie w ostatni piątek października przybyli: Zenia, Sławka, Norbert, Urszula, Halina, Janusz, Ania, Mirka, Gosia, Bolek, Kinga, Marzena, Aniela, Hania, Krzysiek, Danka, Beata, Dorota oraz ks. Paweł. Mirka poproadziła warsztaty nt. „Kochać siebie” . Dowiedzieliśmy się, że jest to bardzo ważne, bo tylko jak kochasz siebie, nie masz potrzeby krzywdzić innych. Opinie innych przyjmujesz z zaciekawieniem, uśmiechem.

7 kroków do pokochania siebie:

1.Stop wewnętrzny krytyku

2.Nie bój się własnej doskonałości

3.Wybacz rodzicom

4.Weź odpowiedzialność za swoje życie

5.Stawiaj granice

6.Nie porównuj się z innymi

7.Szanuj innych ludzi

Jest także zadanie domowe 🙂 : Dziś wieczorem spójrz na siebie kochającymi oczami, powiedz tez do siebie językiem miłości.

Oczywiście była jak zwykle świetna atmosfera, pyszne ciasta – sernik Hani i murzynek od ks. Pawła 🙂

 

GADU-GADU >>

Tu pod ww. linkiem możemy się dzielić różnymi informacjami związanymi z działalnością Ogniska.
Kronika